İstanbul-Gaziantep Otobüs Biletleri

İstanbul-Gaziantep
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Gaziantep
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Gaziantep
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Gaziantep
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Gaziantep
27 Mayıs
₺1.799,97

İstanbul Kalkışlı Ucuz Yurt İçi Otobüs Biletleri

Turk Havayollari
İstanbul-Adana
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Niğde
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Konya
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Mersin
27 Mayıs
₺1.499,97
Turk Havayollari
İstanbul-Hatay
27 Mayıs
₺1.799,97

Gaziantep Hakkında

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde, Türkiye'nin en kalabalık yedinci şehri ve önemli bir sanayi merkezidir. Tarihi geçmişi, zengin kültürel mirası, lezzetli mutfağı ve modern yapısıyla dikkat çeker.

Gaziantep Otogarı'ndan şehir merkezine ulaşım birkaç farklı şekilde sağlanabilir:

  1. Otobüs: Gaziantep Otogarı'ndan şehir merkezine düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır. Otobüsler genellikle otogarın ana girişindeki duraklardan kalkar ve şehir merkezindeki ana noktalara veya terminallere gider.

  2. Minibüs/Dolmuş: Otogardan hareket eden minibüsler veya dolmuşlar da şehir içi ulaşım için tercih edilebilir. Bu araçlar genellikle otogarın yakınındaki duraklardan kalkar ve şehir merkezindeki çeşitli noktalara hızlı bir şekilde ulaşım sağlar.

  3. Taksi: Otogar çıkışında birçok taksi bulunmaktadır. Taksiyle doğrudan istediğiniz noktaya gitmek mümkündür, ancak bu seçenek diğerlerine göre daha pahalı olabilir.

Gaziantep Otogarı
Şahinbey Otogarı
İslahiye Otogarı
Nizip Otogarı
Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin seyahat sitesi Prontour, aradığınız destinasyona göre yüzlerce otobüs firmasının tüm seferlerini karşılaştırır ve sefer saatlerine göre listeler. Listelenen seferleri; fiyata göre artan ya da azalan, kalkış erkenden geçe ya da geçten erkene ve varış erkenden geçe ya da geçten erkene olarak sıralamayı tercih edebilirsiniz. Oturma düzeni, kalkış saati, bilet fiyatı, kalkış ve varış yeri gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun seferi bulabilirsiniz.

Prontotour üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca otobüs bileti satın alırken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.

Kullanıcılarımız için en uygun seyahat seçeneklerini sunarak seyahat planlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Prontotour’dan otobüs bileti almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce otobüs firmasının seferlerini karşılaştırabilir, size uyan seferi seçerek güvenle ve hızla satın alabilirsiniz.

Rezervasyon saati istediğiniz araç ve transferin yapılacağı lokasyona göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonu tamamlamanız gerekmektedir.

İptal/iade ve her türlü değişiklik işlemlerinizi www.renticar.com adresi üzerinden ya da 444 91 92 numaralı Prontotour İletişim Merkezini arayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.